Kam za dokonalým fotbalem?

Spread the love

Také jste rozčarováni z výkonů některých fotbalových týmů v naší lize a říkáte si, proč se na ni vůbec díváte? Pokud ano, rozhodně není důvod fotbal zcela zatracovat. Je celá řada jiných evropských týmů, které za to zcela určitě stojí. A dívat se na ně nemusíte jenom v televizi, jelikož dnes už není problém vidět dané kluby naživo. A co doporučujeme my?

Anglie rozhodně nezklame

Někdo říká, že právě tato země je domovem nejlepšího evropského fotbalu. Je jedno, zda souhlasíte, nebo ne. Faktem zůstává, že rozhodně má co nabídnout. Pokud budeme konkrétnější, potom doporučujeme levné lístky na FC Chelsea. Tento klub vás zaujme nejenom svým stadionem Stamfort Bridge s kapacitou více než 40 000 lidí, ale zaujme vás zcela určitě i svými herními výkony, ke kterým hráče dokáže vybičovat primárně trenér Antonio Conte. Pokud jste tento slavný klub vždy toužili vidět, máte příležitost.

Zajeďte si na The Gunners

Vyznáte se v názvosloví anglických týmů? Pokud ano, rozhodně vám nemusíme připomínat, kdo se za přezdívkou The Gunners skrývá. Těm ostatním prozradíme, že nabízíme zájezd na Arsenal, který je lákavou možností, jak vidět kvalitní fotbal přímo ze stadionu Emirates, který pojme více než 60 000 diváků. Jelikož je pravidelně plno, o dokonalou atmosféru je postaráno. Daný zájezd navíc potěší tím, že máte v ceně:

  • Cestu tam i zpět
  • Vstupenky na stadion
  • Služby delegáta a plnou organizaci zájezdu

Anglie nezklame ani třetím týmem

Jaký je třetí tým, na který se zaměříme? Byl založený v roce 1878, jeho trenérem je Jose Mourinho a jeho přezdívka je Red Devils. Víte, o čem je řeč? Jistě ano. Objednejte si vstupenky na Manchester United a můžete ho vidět v akci. A to třeba proti některému z výše uvedených prestižních soupeřů. Nyní však mluvíme o možnosti vidět utkání ze stadionu Old Trafford, který se může pyšnit tím, že jeho kapacita je aktuálně více než 75 500 diváků.

Štítky: