Fotbalový magazín

Nová noční můra hráčů Gijónu se nazývá Kévin Gameiro

Time19.2.2017 Autor: TM / fotbal-magazin.cz

image

O víkendu se hrálo 23. kolo nejvyšší španělské soutěže LaLigy. V sobotních duelech se proti sobě postavila mimo jiné i dvojice Sporting Gijón a Atlético Madrid. Po většinu zápasu jsme mohli sledovat vyrovnaný duel, hra se přesouvala z jedné strany hřiště na druhou. To vše do doby, než na hřiště vběhl francouzský útočník ve službách Atlética Kévin Gameiro.

Kevin Gameiro aneb hattrick cobydup

Gameiro do hry vstoupil v 62. minutě za stavu 1:1. Malou chvíli mu trvalo, než se do hry zapojil, ale jakmile chytl ten správný rytmus, domácí se nestačili divit. Vše začalo v 80. minutě, kdy udeřil poprvé. O minutu znovu si připsal gól číslo dvě. No a celý hattrick dovršil během pěti minut, když v 85. minutě zvýšil na konečných 1:4 pro Atlético. Gólový sestřih, který si pro nás připravil youtuber říkající si Romaldinho, přikládáme níže.